Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie
Persoonlijke hulpmiddelen
Kinderen met kanker die een variant (rs2229774) van het RARG-gen hebben, lopen meer risico hartfalen te ontwikkelen wanneer ze antracyclines krijgen dan kinderen zonder deze mutatie.
Tussentijdse resultaten van de gerandomiseerde fase III-studie Ebola ça Suffit, gepubliceerd in The Lancet op 31 juli 2015, tonen aan dat ringvaccinatie met het ebolavaccin rVSV-ZEBOV 100% effectief is.
Rimmert Jan Wolters is op 31 juli, op 67-jarige leeftijd, overleden.
De Amerikaanse Food and Drug Administration (FDA) heeft gisteren de verkoop van de libidopil Addyi goedgekeurd. Deze ‘Viagra’ voor vrouwen is bedoeld als behandeling van de emotionele stress die wordt veroorzaakt door een tekort aan libido.
Apotheekbevoorrader Fagron houdt vast aan haar omzet- en brutowinstmargedoelstellingen voor dit jaar. Dat zegt bestuursvoorzitter Ger van Jeveren in een interview met het Pharmaceutisch Weekblad.
Ziekenhuisapothekers Juliëtte Zwaveling en Marloes ten Brink van het Leids Universitair Medisch Centrum krijgen € 270.000 subsidie van de Stichting Kinderen Kankervrij (Kika). Daarmee gaan zij onderzoek doen naar de optimalisering en individualisering van farmacotherapie rondom stamceltransplantatie bij kinderen met acute leukemie.
De Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ) heeft de looptijd van de circulaire ‘Grootschalig bereiden door apothekers’ met een jaar verlengd tot 22 augustus 2016.
IGZ gaat tegen de argumentatie van de minister in bij de verdediging destijds van de Geneesmiddelenwet. Doorleveren mag nooit meer dan de helft van de [...]
Even de brief van de inspectie uit 2007 aangeklikt. Er staat: 'Van de bereidende apothekers wordt in de eerste plaats verwacht dat zij vanaf heden [...]
Reactie van de KNMP: De KNMP bepaalt niet welke artikelen in de G-Standaard worden opgenomen. Leveranciers mogen in principe alles bij Z-Index aanmelden, mits het [...]
AuteursinformatieAdverterenVacature plaatsen
Colofon DisclaimerPrivacyverklaring en cookiebeleidSitemap