Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie
Persoonlijke hulpmiddelen
Met deze solo actie van Lennart Salemink heeft de KNMP nu de openbare farmacie een schade toegebracht van 1 miljard euro. De schending van het [...]
Het is noodzakelijk dat er één landelijk werkende apotheek komt, die de hele diergeneesmiddelen- markt voorziet en zo in kaart brengt. Nu tast de overheid [...]
Amerikaanse apotheken in de staat New York verkopen sinds kort DNA-vaderschapstesten.
Het kwaliteitsprofiel van apotheken is per woensdag 27 april door iedereen in te zien via de website apotheek.nl. Apothekers zijn daarmee de eerste individuele zorgverleners die het publiek openheid geven over de kwaliteit van zorg die zij leveren.
Tja. De KNMP zal haar redenen hebben gehad om de 7 vragen aan te houden. De hamvraag zou geweest moeten zijn of de apotheek een [...]
De KNMP pleit voor behoud en verbetering van de regionale infrastructuur om patiëntgegevens uit te wisselen. Dat is essentieel om goede patiëntenzorg te verlenen. De gegevensuitwisseling moet wel veilig en met inachtneming van de privacywetgeving gebeuren.
Mediq gaat het Nederlandse PBG overnemen. Het bedrijf is bereid daarvoor 40 miljoen euro neer te tellen, zo maakte Mediq woensdag bekend.
In vergelijking met metformine geven andere orale bloedglucoseverlagende middelen meer kans op sterfte, zowel bij mensen met als zonder eerder doorgemaakt hartinfarct.
Bij ernstig zieke mensen lijkt dalteparine niet beter te zijn dan de conventionele heparine in het verlagen van proximale diep veneuze trombose.
Een molecuul dat bindt aan de cellen van de hersenvaten kan helpen om medicijnen uit liposomen in de hersenen te laten doordringen.
AuteursinformatieAdverterenVacature plaatsen
Colofon DisclaimerPrivacyverklaring en cookiebeleidSitemap