Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie
Persoonlijke hulpmiddelen
50% van de jong zelfstandige apothekers leed verlies in 2008 en 2009. De hoge lasten voor goodwill kunnen zij niet meer opbrengen. Dat blijkt uit onderzoek van de SFK onder 36 apotheken.
Het PW is redactioneel een merkwaardige koers gaan varen. Eerder dit jaar werd het blad zowel op papier als op de website congruent uitgegeven. Het [...]
We wachten op de aanvulling vanuit de SFK/KNMP op dit persbericht. Cijfermatig rammelt het aan alle kanten. Dat is een ieder duidelijk. Leon Tinke heeft [...]
Apotheken scoren in het algemeen goed op medicatiebewaking en op het bekijken van contra-indicaties en allergieën. De receptcontrole kan daarentegen nog wat sneller en beter. Dit blijkt uit het rapport 'Het resultaat telt openbare apotheken 2009' dat de Inspectie voor de Gezondheidszorg donderdag naar buiten bracht.
“Toch reikt het rapport ook verbeterpunten aan: de receptcontrole kan nog sneller en vollediger. Uit het oogpunt van veiligheid hoort de apotheker de uitgifte van [...]
Nadere analyse IGZ-rapport “Data schoning De ruwe data van 1847 apotheken zijn op 26 april 2010 door de inspectie ontvangen. Twee landelijke verzendapotheken vertekenden het [...]
Jan Smits in Farmamagazine, december 2010, pg 9 - 11. "Er zijn allerlei mensen die dingen roepen maar het is mij niet geheel duidelijk waar [...]
De Teratologie Informatie Service (TIS) van het RIVM verhuist per 1 januari 2011 naar het Nederlands Bijwerkingen Centrum Lareb in ’s Hertogenbosch.
Het anaestheticum thiopental (Pentothal), dat onder meer gebruikt wordt bij euthanasie, is wegens productieproblemen tijdelijk niet leverbaar. Fabrikant Hospira verwacht dat het middel in heel 2011 niet beschikbaar zal zijn.
Zorgverzekeraar Uvit kan beschuldigingen over fraude aan het adres van circa 1300 apothekers niet bewijzen. Onderzoek van 15% van de verdachte declaraties wijst uit dat er geen sprake is van malversaties. “We overwegen nu het onderzoek te staken”, zegt Uvit-woordvoerder Dennis Verschuren.
AuteursinformatieAdverterenVacature plaatsen
Colofon DisclaimerPrivacyverklaring en cookiebeleidSitemap