De Committee for Medicinal Products for Human Use (CHMP) adviseert een verlenging van de voorwaardelijke handelsvergunning voor ataluren (Translarna).
Het European Directorate for the Quality of Medicines (EDQM) heeft de Certificates of Suitability geschorst van grondstoffabrikant Zhejiang Hisun.
De inzameling van medicijnafval in Nederland is een chaos. Het vervoer, de verwerking en de kosten voor de apotheker zijn verschillend of helemaal niet geregeld. Alleen in de grotere steden is sprake van eenduidig beleid: daar hoeven apothekers meestal niet te betalen voor de inzameling.
Patricia, Van harte gefeliciteerd met je benoeming tot hoogleraar medicatieveiligheid aan Erasmus! Mijlpaal op je werk en een welverdiende eer!. Succes in je verdere loopbaan, [...]