26255

Antipsychotica: invloed CYP1A2

CYP1A2 is nauw betrokken bij het metabolisme van clozapine. De belangrijkste genvarianten van CYP1A2 blijken echter geen invloed te hebben op de plasmaconcentratie van clozapine.

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 24 oktober 2014 | door Mandy van Rhenen en Marga Nijenhuis

Masterdiploma

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 24 oktober 2014 | door KNMP

LNA: meer dan alleen bereiden

De LNA-helpdesk ontvangt vragen die rechtstreeks uit de praktijk van openbare apotheken en ziekenhuisapotheken komen. Jaarlijks beantwoordt de helpdesk ruim vierduizend vragen op het terrein van productzorg.

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 31 oktober 2014 | door Shiwai Ng

Nieuwe leden

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 31 oktober 2014 | door KNMP

2014

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 16 september 2016

Verbetering

In het artikel over leveranciers met het predicaat ‘betrouwbaar’ in PW 50 van 2012 staat in het overzicht het bedrijf Blockland IJsselstein genoemd.

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 4 januari 2013 | door KNMP

Medicatiebewaking op nierfunctiewaarden

Nierschade komt veel voor in Nederland: ongeveer een op de tien mensen heeft ‘verborgen nierschade’. Bij een op de twintig Nederlanders is sprake van nierschade met verlies van de nierfunctie; bij een op de tweehonderd gaat het om een ernstig gestoorde nierfunctie.

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 18 januari 2013 | door Sin Ying Chuah, Ka-Chun Cheung

Masterdiploma

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 18 januari 2013 | door KNMP

LAD behartigt belang apotheker in loondienst

Voortaan kunnen ook apothekers die werkzaam zijn in dienstverband terecht bij LAD, de Landelijke vereniging van Artsen in Dienstverband, voor de behartiging van hun arbeidsvoorwaardelijke en rechtspositionele belangen. LAD is de grootste werknemersorganisatie voor artsen.

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 25 januari 2013 | door KNMP

Na vijftig jaar gratis lid

Wie meer dan vijftig jaar lid is van de KNMP hoeft met ingang van 1 januari niet langer contributie te betalen.

Bevindt zich in Vaste rubrieken - 25 januari 2013 | door KNMP
128212831284128612871288