26613

Nieuwe lijst gepubliceerd met meest kritieke medicijnen bij tekorten

Om beter maatregelen te kunnen nemen voor de beschikbaarheid van zorg is een lijst van kritieke specialistische en eerstelijnsgeneesmiddelen gepubliceerd. De lijst bestaat uit een deel voor volwassenen en een deel voor kinderen, schrijft minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) Fleur Agema aan de Tweede Kamer.

Bevindt zich in Nieuws - 7 november 2024

Lamotrigine eerste keus bij epilepsie met focaal begin

Lamotrigine is het middel van eerste keus bij nieuw gediagnosticeerde patiënten die lijden aan epilepsie met een focaal begin. Dit staat in de herziene richtlijn Epilepsie van de Nederlandse Vereniging van Neurologie (NVN).

Bevindt zich in Nieuws - 7 november 2024

Pagina_13_Regionieuws_MdL.jpg

Bevindt zich in Afbeeldingen -

Pagina_14_iStock1337598046.jpg

Bevindt zich in Afbeeldingen -

Pagina_15_iStock1088958514.jpg

Bevindt zich in Afbeeldingen -

‘Wees alerter op verkleuring bij een huid van kleur’

Zorgverleners hebben tegenwoordig meer aandacht voor de specifieke behandeling van mensen met een huid van kleur, constateert dermatoloog Shiarra Stewart, maar er is nog altijd ruimte voor verbetering. Voldoende kennis is essentieel om patiënten goed te kunnen informeren. “Goede voorlichting voorkomt dat mensen bang worden en stoppen met de behandeling.”

Bevindt zich in Achtergrond - 8 november 2024 | door Linda de Jonge

Pagina_8_Huidvankleur_bijfoto.png

Bevindt zich in Afbeeldingen -

copy_of_Pagina_8_Huidvankleur_bijfoto.png

Bevindt zich in Afbeeldingen -

copy2_of_Pagina_8_Huidvankleur_bijfoto.png

Bevindt zich in Afbeeldingen -

copy_of_Pagina_16_iStock544001922.png

Bevindt zich in Afbeeldingen -
134135136138139140