IGZ sluit apotheek in Culemborg
16-07-2012
De Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ) heeft vrijdag apotheek De Fonteijn in Culemborg gesloten.
Reden voor de sluiting waren onder meer problemen in de geneesmiddelenlogistiek, extreem lange wachttijden, gebrekkig leiderschap van de apothekers en een tekortschietende receptcontrole.
De IGZ vindt de veiligheidsrisico's die hierdoor voor patiënten ontstaan onaanvaardbaar. De Inspectie brengt binnenkort uitgebreidere informatie over de sluiting naar buiten.
Reacties:
- KNMP Nieuwsbrief
- Publiceren in PW

Volgens de Culemborgse courant is de apotheek voor herhaalrecepten gewoon "open". Voor de spoedrecepten wordt verwezen naar omliggende apotheken, 1 in Culemborg zelf de anderen in omliggende dorpen en steden. Verwijzing en verdeling komt van de huisartsen.
En dat roept vragen op. Laat nu de NZa en NMa ook maar komen.
En de "open" stelling van de Fonteijn ondanks de sluiting door de IGZ?
Kan blijkbaar allemaal in dit land. Gedoogland.