Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie

Persoonlijke hulpmiddelen

Navigatie

Ernstige huidreacties na gebruik Roaccutane

PW Magazine 06, jaar 2011 - 11-02-2011
Er zijn ernstige huidreacties gemeld na gebruik van Roaccutane (isotretinoïne).

Fabrikant Roche waarschuwt hiervoor in een brief aan zorgverleners. Roche beveelt artsen aan patiënten die starten met een behandeling, te informeren over de risico’s en nauwlettend te volgen. Als symptomen van ernstige huidreacties zich ontwikkelen, moet de behandeling met isotretinoïne onmiddellijk worden gestaakt en moet zonodig een ondersteunende behandeling worden gestart. Isotretinoïne is bedoeld voor ernstige vormen van acne die resistent zijn voor een standaardtherapie met systemische antibiotica en lokale behandeling.

Document acties

Vacatures
Zie jij toe op goede productie en distributie van geneesmiddelen?

Ministerie van VWS, IGJ | Utrecht

Ziekenhuisapotheker

Treant Zorggroep | Emmen, Hoogeveen en Stadskanaal

Ziekenhuisapotheker-directeur

SAHZ | Haarlem

Meer…
Back to top